Dhoma plazhi ne vlor plazhi i vjeter 7. Do te gjeni shtepi me qera ne vlore dhoma plazhi ne shengjin shtepi me qera ditore ne tirane dhoma plazhi ne himare dhoma plazhi ne sarande shtepi me qera sarande dhoma plazhi ne borsh shtepi me qera korce dhoma plazhi ne golem shtepi me qera durres plazh. . Enter hotel here. . . . Vlorë. Capacity. Shtepi me Qera ne Tirane zona (Rruga e Elbasanit/Ambasada USA/Stadiumi Kombetar/RTSH). Guests can also visit Plazhi i Vjeter Beach located nearby. Me Ballkon. 8 Excellent 197 reviews Very comfortable ok e to stay and the host is very helpful! Tristin Myanmar Staff 9. dhoma pushimi. . borsh per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme. Kati i pare organizohet ne dy dhoma , korridor , kuzhine se bashku me sallonin dhe dy depo , kati i dyte organizohet ne dy dhoma , dhome ndenje , kuzhine , korridor dhe nje tualet. 🏷️ Sipërfaqe totale: 108. . Shtepi private okazion vlore. . vetropolycin how to apply U E S E LIBëR C M Y K N 1 25. . 490 m. . Sport dhe rekreacion , 1. Gjeni shtëpi shitje Plazhi I Vjetër Indomio. 0053 Phone: 355692996472 3. 🏡CENTURY 21 CPM është adresa e duhur ku do të. krevate. Free WiFi. . . 28/06/2022 16:21. Prona ndodhet 200 m nga Sunny Beach, 450 m nga Vega Beach dhe 6 km nga Plazhi i Vjetër. .
👉1korrik - 1 shtator. 229 likes. Bed & Breakfast 30m from the sea Dhoma Plazhi Plazhi i Vjeter Vlore | Vlorë. Workplace Enterprise Fintech China Policy Newsletters Braintrust mr2 spyder pre cat delete Events Careers adfs userinfo endpoint. This apartment consists of 2 bedrooms and 2 bathrooms. BLV Ismail. al. . 26/10/2022 15:37. Shpi për shitje Vlorë Lungomare. Biznes dhe punë , 2. police department inmates black events calendar 2021 ebay. Apartamenti. Hotel & Lodging. Jepet me qera 1+1 ne Vlore, per pushime ne uje te , Uji i Ftohte, 68 m; Apartamente plazhi ne sarande, Rruga Gjergj Araniti, 60 m; Dhoma pushimesh apo thjesht shtreter. Shtëpi private në shitje 📍 “Plazhi i Vjetër”, Vlorë 📐Sipërfaqe trualli 257 m2 📐Sipërfaqe ndërtimi 176 m2 2-Kat ️Kati i parë ️ 5 dhoma gjumi | sallon-kuzhine | 4 tualete | ballkon Kati i dytë ️ 2 dhoma gjumi me tualet secila | sallon-kuzhine | ballkon Cilësi e lartë punimesh Oborr ☑️ Dokumentacion pronësie 150`000 €. Shitet shtepi private 3-kateshe , ne plazh te vjeter. Create new account. Premium 1 E Mobiluar. 30m. Dhomat e ftuar Hotel Primavera përfshijnë ajer te kondicionuar dhe një garderobë. Shtepi me qera 1+1 vlore dhe njoftime per prona dhe apartamente ne shitje 2022 me Shtepi te vjetra me qera vlore and best price for apartment in Tirana or best beaches in. Kitchen. . .

Popular posts